Hlavní menu
· Úvodní strana
· O klubu
· Členové klubu
· Hangár
· Svahy
· Lodě
· Auta
· Dílna
· Elektronika
· Fórum
· Fotogalerie
· Videogalerie
· Počasí v Brně
· Downloads
· Odkazy
· Seznam témat
· Archív článků
· Top 10
· Můj účet
Přihlášení (registrace)
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
TopList
RSS/XML
· RSS 0.91
· RSS 2.0
· Atom
Partnerské stránky
MoNaKo - Modelařina Na Koleně

Tug Towing CZ

MK ALKA Žatčany
Forums

RC Fógli
Fórum nejen pro členy klubu

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Superřídký vteřiňák

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Ostatní
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Michaelis
Člen RC Fógli

Registrace: 31.1. 2007

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2012 8:37 am    Předmět: Superřídký vteřiňák Citovat

Tak jsem si byl koupit vteřiňák, klasika řídký a střední a paní mi v konírně nabídla i superřídký. Říkám si, to by stálo za zkoušku, někdy je potřeba, aby pořádně vtekl všude.

Večer doma jsem se jal opravit pár dětských rozbitostí, mj. dětské nůžky na střihání. Vemu ten řídkej, ať tam poříddně do té praskliny vteče. Ustřihnu špičku, chytím rozbité nůžky do levé ruky a pravou naklonim tak, aby tam něco káplo na ty nůžky. Kurňa nic furt neteče. Najednou cítím divný pocit na levé ruce. Pocit divný přerostl v pocit výrazně hřejivý až pálivý. Odkládám vše na stůl a letím si zchladit ruku pod vodovod.

Ta potvora byla TAK řídká, že jsem ji vůbec neviděl téct a furt čekal a ona dávno valila, stekla po nůžkách až na ruku. Teď mám dokonale přilepený snubák k prstu po celém obvodu Very Happy

Mj. nůžky také drží Very Happy

Poučení? Ostatní hustoty jsou viditelné, jak se valí, tato ne, tak prosím opatrněji než já. Představa, že si to vyleju třeba do klína a slepím se, je děsivá Very Happy
pop
Člen RC Fógli-MODERÁTOR

Registrace: 27.12. 2006

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2012 9:46 am    Předmět: Citovat

jj, zkoušel jsem s tím lepit zlomeného blasta z EPP a moc jsem si nepomohl - protekl (na lino), a neslepil, protože nestihl udělat kontaktní vrstvu... mám ho z hobbycity a po třech letech v obyváku v původním obalu je furt řídký
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
liberk
Člen RC Fógli-MODERÁTOR

Registrace: 12.9. 2007

PříspěvekZaslal: út srpen 28, 2012 9:06 pm    Předmět: Citovat

JJ, taky jsem se kdysi "spálil". Mně se osvědčil střední - je dostatečně řídký, ale zase ne tak moc, dělá kapky, které se dají rozetřít, dá se s ním zakápnout díra, roh, apod. a ve spojení s aktivátorem zaplní cokoliv.
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Michaelis
Člen RC Fógli

Registrace: 31.1. 2007

PříspěvekZaslal: st srpen 29, 2012 8:33 am    Předmět: Citovat

Jojo, delam normalne ridkym a strednim. To jsem chtel jen vyzkouset, ze by to lepe zatekalo do uzkych prasklin...
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra RC Fógli -> Ostatní Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: